Przeglądasz archiwa kategorii Sport.

Mistrzostwa Polski w goalball

Sport

W dniach 17 – 19 maja 2019 odbył się w Oleśnicy II Eliminacyjny Turniej Mistrzostw Polski w goalball. Nasz Ośrodek reprezentowała drużyna w składzie: Hubert Bożek, Bartek Wilczyński, Mateusz Żurecki, Patryk Dudek, Łukasz Byczkowski oraz Kamil Matusiak.

Możliwość komentowania Mistrzostwa Polski w goalball została wyłączona

Mistrzostwa Polski w goalball

Sport

W dniach 15 – 17 marca 2019 odbył się w Chorzowie I Eliminacyjny Turniej Mistrzostw Polski w goalball. Nasz Ośrodek reprezentowała drużyna w składzie: Patryk Dudek, Łukasz Byczkowski, Hubert Bożek, Paweł Hejna, Bartek Wilczyński oraz Robert Jaworowski.

Możliwość komentowania Mistrzostwa Polski w goalball została wyłączona

Mistrzostwa Polski Seniorów i Kobiet 2018 w goalball

Sport

W dniach 23 – 25 listopada 2018 w Bierutowie odbył się ostatni turniej w ramach Mistrzostw Polski Seniorów i Kobiet w goalball. Drużyna kobiet z Wrocławia zdobyła I miejsce a drużyna seniorów III miejsce. Gratulacje dla trenerów i zawodników.

Możliwość komentowania Mistrzostwa Polski Seniorów i Kobiet 2018 w goalball została wyłączona

Mistrzostwa Polski Juniorów, Młodzików i Kobiet 2017

Sport

W dniach 25 – 26 listopada 2017 roku w naszym Ośrodku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Młodzików i Kobiet.
Oto wyniki i fotorelacja:
Juniorzy:
1. Wrocław
2. Laski
3. Bydgoszcz
Młodzicy:
1. Lublin
2. Katowice
3. Laski
4. Wrocław
Kobiety:
1. Laski
2. Lublin
3. Wrocław
4. Katowice
5. Bydgoszcz
Nasz drużyna juniorów zdobyła tytuł Mistrza Polski piąty raz.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Możliwość komentowania Mistrzostwa Polski Juniorów, Młodzików i Kobiet 2017 została wyłączona

Sport

” Najlepszy wynik w historii polskiego Showdown ” – zrobili zawodnicy z UKS Niewidomych SPRINT.
W dniach 3-8.10.2017 r w szweckim Haninge odbyły się MITRZOSTWA ŚWIATA SHOWDOWN.
Przyjechało 32 zawodników z 11 krajów i 19 kobiet z 13 krajów. Polskę reprezentowali absolwenci DSODW nr 13 we Wrocławiu. Elżbieta Mielczarek, Krystian Kisiel, Adrian Słoninka i Łukasz Byczkowski to ZŁOTA drużyna Mistrzostw Świata!
Indywidualnie dwóch mężczyzn stanęło na podium. Krystian zdobył srebrny medal a Adrian brązowy. W konkurencji kobiet Ela zajęła trzecie miejsce i wywalczyła brązowy medal.

Możliwość komentowania została wyłączona

MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE STOŁOWYM DŹWIĘKOWYM 27 – 28 PAŹDZIERNIKA 2017 – OWIŃSKA

Sport

           Po raz pierwszy w historii DSOSWDN nr 13 nasi uczniowie wzięli udział w Piątych Mistrzostwach Polski  w Tenisie  Stołowym  Dźwiękowym.  Drużyna zawodników niewidomych i słabowidzących w składzie:  P. Hejna, S. Herner, K. Frankowska, M. Pac,  J. Kopka, O. Piosik i P. Młyński dzielnie walczyła indywidualnie,  w deblu i drużynowo.

P. Hejna indywidualnie zajął 5 miejsce. Debel  P. Hejna i M. Pac zajęli  wysokie 4 miejsce.

Najcenniejsze  zdobyte  trofeum to mistrzostwo Polski w deblu Oskara Piosika i Przemysława Młyńskiego oraz  trzecie miejsce drużyny w składzie : Piosik , Młyński, Hejna. W mistrzostwach brało udział 56 zawodników z 8 szkół i ośrodków z całej Polski.

Maciej  Cekiera

Możliwość komentowania MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE STOŁOWYM DŹWIĘKOWYM 27 – 28 PAŹDZIERNIKA 2017 – OWIŃSKA została wyłączona

V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Koła NSZZ Solidarność

Sport

W Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących, który mieści się we Wrocławiu przy ul. Kamiennogórskiej 16, po raz kolejny pracownicy Ośrodka stanęli do zaciętego boju o Puchar Przewodniczącego Koła NSZZ Solidarność w tenisie stołowym. 16 września 2017r. odbył się 5 Turniej Tenisa Stołowego. Dlaczego we wrześniu? Otóż organizując Turniej w trzeci weekend września wpisujemy się w obchody kolejnych rocznic powstania NSZZ Solidarność. Turniej jak zawsze cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem pracowników Ośrodka. Nie miałby on tak wspaniałej oprawy i bogatych nagród gdyby nie wsparcie MOZ PO i W NSZZ Solidarność Wrocław Krzyki oraz Dolnośląskiego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Sportu NSZZ Solidarność. Zwycięzcą Turnieju został Pan Maciej Cekiera – nauczyciel języka angielskiego, drugie miejsce zajął Pan Bogdan Micorek – kierownik obiektu sportowego a trzecie Pan dr Dariusz Rutkowski – nauczyciel wychowania fizycznego. Nagrody zwycięzcom wręczali Pani Krystyna Kochan Przewodnicząca MOZ PO i W NSZZ Solidarność Wrocław Krzyki oraz Pan Rafał Tomczak Prezes DSKF i S NSZZ Solidarność.

Jacek Osuch

 

Możliwość komentowania V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Koła NSZZ Solidarność została wyłączona

Międzynarodowy Turniej Goalball

Sport

W dniach 11 -13 sierpnia 2017 roku w naszym Ośrodku odbył się Międzynarodowy Turniej Goalball. Gościliśmy drużyny z Czech, Rosji, Mołdawii, Rumunii, Kataru i Turcji. W turnieju wystąpiła również drużyna z Wrocławia. I miejsce zdobyła drużyna Turcji II, II miejsce zajęła drużyna z Turcji I a III drużyna z Czech.

Możliwość komentowania Międzynarodowy Turniej Goalball została wyłączona

II eliminacyjny Turniej Mistrzostw Polski

Liceum Ogólnokształcące, Sport, Szkoła Policealna, Szkoła Specjalna Przysposabiającą do Pracy, Technikum Masażu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa

W dniach 6-7 maja 2017 w naszym Ośrodku odbył się drugi eliminacyjny Turniej Mistrzostw Polski, w którym wzięły udział drużyny z Bydgoszczy, Szczecina, Lasek, Lublina, Bierutowa, Katowic i Wrocławia.

Możliwość komentowania II eliminacyjny Turniej Mistrzostw Polski została wyłączona

Oddziały mistrzostwa sportowego

Doradca zawodowy, Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące, Sport, Szkoła Podstawowa, Szkoła Policealna, Szkoła Specjalna Przysposabiającą do Pracy, Technikum Masażu, Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Rekrutacja 2017/2018

NOWOŚĆ!!!!!

Szkoła podstawowa i 3 letnie Liceum Ogólnokształcące

z oddziałami mistrzostwa sportowego

(goalball, showdown, pływanie, lekkoatletyka, piłka nożna dla niewidomych, narciarstwo biegowe, wioślarstwo halowe)

ZAPRASZAMY!!!

Możliwość komentowania Oddziały mistrzostwa sportowego została wyłączona
« Starsze wpisy


  • O stronie

    Logo OśrodkaWitamy na stronie Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu. Działamy od 1947 roku!

    English version About us [pdf]

    deutsch Über uns [pdf]