Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych

Ośrodek

5 maja obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Aby podkreślić w sposób szczególny fakt uczestnictwa osób niepełnosprawnych w meczach piłkarskich w Polsce oraz zachęcić kolejne osoby do wyjścia z domu, wraz z Federacją Kibiców Niepełnosprawnych Okręg organizuje dzień „Śląsk Bez Barier” #ŚląskBezBarier w ramach ogólnopolskiej akcji „Tydzień Bez Barier”.

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych, WKS Śląsk Wrocław i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu w ramach „Tygodnia Bez Barier” zapraszają na historyczne wydarzenie. Wspólnie z organizacjami pozarządowymi, instytucjami, domami opieki i dolnośląskim środowiskiem osób z niepełnosprawnościami spróbują pobić nieoficjalny rekord świata w liczbie kibiców niepełnosprawnych na meczu piłki nożnej.
Termin: 12 maja 2018 (sobota), godz. 15:30, Stadion Wrocław
mecz: Śląsk Wrocław – Piast Gliwice
Zachęcamy fundacje, stowarzyszenia, ośrodki wspierające niepełnosprawnych oraz indywidualne osoby do bycia tego dnia z nami i wzięcia udziały w tym wyjątkowym wydarzeniu!
Informacje o wydarzeniu: tel.: 792 93 00 94, 603 765 771
Bilety: wstęp za darmo! – na podstawie darmowego biletu dla osoby z niepełnosprawnością i ewentualnego opiekuna – aby go otrzymać, należy wysłać swoje dane (imię, nazwisko i PESEL) na adres:bilety@kkn.wroclaw.pl.
Zbiorcze listy (osób z niepełnosprawnością i ewentualnych opiekunów – zalecany format Excel) muszą zawierać: imię i nazwisko, numer PESEL oraz krótką informację o niepełnosprawności (np. wózek, wzrok, intelektualna).

Możliwość komentowania Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych została wyłączona


  • O stronie

    Logo OśrodkaWitamy na stronie Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu. Działamy od 1947 roku!

    English version About us [pdf]

    deutsch Über uns [pdf]