BAL KARNAWAŁOWY

Szkoła Podstawowa

     W czwartek 21 lutego 2019 roku uczniowie Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu z klas I-V Szkoły Podstawowej bawili się na balu karnawałowym „U piratów i marynarzy”. Cała impreza rozpoczęła się przedstawieniem teatralnym w wykonaniu uczniów klas młodszych. Naszą korsarską przygodę wspomogła Orkiestra Policyjna z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Panowie: Sławek, Krzysztof i Bartek przygrywali nam do tańca i umilali zabawę. Panie Małgosia, Edyta i Agnieszka w pirackich strojach wymyśliły super morskie konkursy: było przeciąganie liny, poławianie pereł, wyścigi statków i wiele innych zabaw.

Gdy piraci i marynarze trochę się zmęczyli tańcami zawinęli do stołówkowego portu i posilili się słodkim poczęstunkiem przygotowanym z pomocą dzielnych korsarskich mamuś.

Po jedzeniu tańce i zabawy i konkursy rozpoczęły się od nowa i trwały bardzo, bardzo długo.

Wszystko co dobre szybko się kończy, więc nasz bal również dobiegł końca, na pożegnanie piraci i marynarze wybrali sobie prezenty z ogromnej skrzyni skarbów. Mamy nadzieję, że będą im przypominały miłe chwile, do zobaczenia na kolejnym balu.

Arr!   Ahoj!                    

Możliwość komentowania BAL KARNAWAŁOWY została wyłączona


  • O stronie

    Logo OśrodkaWitamy na stronie Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu. Działamy od 1947 roku!

    English version About us [pdf]

    deutsch Über uns [pdf]