Urodziny świetlicy !!

Internat Dzieci

4 czerwca 2019 roku w świetlicy dla uczniów dojeżdżających w DSOSW nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących pojawił się tort, świeczki i słychać było składanie życzeń….

bo znowu minął rok …. i po raz  kolejny spotkaliśmy się przy zastawionych stołach aby wspólnie uczcić czas wspólnej zabawy i pracy. Uczniowie i wychowawczynie przy jednym stole, życzyliśmy sobie uśmiechu, „grzecznych dzieci”, wzajemnego słuchania i dużo zabawy.  Były niespodzianki i smakołyki, bawiliśmy się razem i przypominaliśmy sobie ważne informacje o świetlicy, o ośrodku i ludziach, których spotykamy na korytarzach. Rozmawialiśmy o naszej patronce Marii Grzegorzewskiej dla której los dzieci niepełnosprawnych niewidomych i słabowidzących był bardzo ważny.

Dziękujemy rodzicom, których wsparcie, pomogło nam cieszyć się nowymi namiotami do zabawy i zestawem do gry w boule. Do zobaczenia za rok….

Małgorzata Nowak, Agnieszka Szuszkiewicz, Edyta Szymczyk -Czechowicz, Teresa Żelechowska

 

 

 

 

Możliwość komentowania Urodziny świetlicy !! została wyłączona


  • O stronie

    Logo OśrodkaWitamy na stronie Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu. Działamy od 1947 roku!

    English version About us [pdf]

    deutsch Über uns [pdf]