Szansa na sukces 2019

Szkoła Podstawowa

Tradycyjnie jak co roku na początku czerwca w dniu 04.06 2019 roku w auli naszego Ośrodka odbyła się 26 edycja Festiwalu Piosenki pod hasłem „Szansa na sukces”.

 Do konkursu wokalnego zgłosiło się 17 wykonawców w dwóch kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum i  Szkoły ponadgimnazjalne.

                   Wszyscy wykonawcy pomimo tremy stanęli na wysokości zadania. Niektóre prezentacje cieszyły się szczególnie dużym aplauzem i współudziałem widowni, która śpiewała, klaskała i dopingowała swoich faworytów. Przebieg festiwalu uświetnił występ naszej absolwentki Krystyny Giecewicz, która zaczarowała nas swoim pięknym, emocjonalnym wykonaniem w polsko-angielskim repertuarze.

 Podczas koncertu naszej artystki -Jury udało się na obrady. W tym roku w jego szeregach zasiedli; pani Agnieszka Szubert, pan Czesław Wszędybył oraz gość z zewnątrz-muzyk, kompozytor i saksofonista pan Tomasz Klukojć.

           Po burzliwych obradach nasi Jurorzy pogratulowali wszystkim ,którzy odważyli się wziąć udział w festiwalu, zwrócili uwagę na wysoki poziom prezentacji i trudne zadanie jakie im przypadło w udziale.

Po raz pierwszy w historii naszego przeglądu zostały przyznane dwie pierwsze nagrody.

A werdykt wyglądał następująco:

 

 Kategoria Szkoła Podstawowa:

 

I   miejsce-    Małgorzata Pyrz

II  miejsce-    Natalia Jarosz

III miejsce-    Daria Bucholc

Wyróżnienie- Kinga Witkowska

 

Kategoria Gimnazjum i Szkoły ponadgimnazjalne.

 

I miejsce-    Tomasz Winkler i Klaudia Frankowska

II miejsce-    Milena Malkowska

III miejsce- Dominika Jabłońska

Wyróżnienia: Adam Smutek, Filip Krajc, Weronika Szynal, Olga Andel, Paulina Suszko

Nagrodę publiczności otrzymała Milena Malkowska

 

         Na uwagę zasługuje fakt, że obsługę techniczną- nagłosnieniem zajmował się pan Leszek Kopeć, Piotr Krystkiewicz -wolontariusz oraz nasz uczeń Kacper Borczuch.

W tym roku prowadzić szansę pomagała uczennica klasy II LO Milena Malkowska.

Ponadto do pomocy przy scenie zgłosił się Filip Krajc i Anita Spiżak- pomagali niewidomym kolegom wejść na scenę i ustawić się przy mikrofonie. Wszystkim, którzy pomogli w tym roku przy imprezie bardzo dziękuję. Jak co roku było wiele niespodzianek, nowych talentów

 i artystycznych wzruszeń.

Barbara Włosiniak

 

Małgosia Pyrz śpiewa Chyba, że… 

 

Tomek Winkler śpiewa piosenkę TAKA MIŁOŚĆ
 

Werdykt Jury
 

Klaudia Frankowska Śpiewa piosenkę MISTYK
 

Możliwość komentowania Szansa na sukces 2019 została wyłączona


  • O stronie

    Logo OśrodkaWitamy na stronie Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu. Działamy od 1947 roku!

    English version About us [pdf]

    deutsch Über uns [pdf]