Święto Muzyki- 11.04.2019

Szkoła Podstawowa

W tym roku koncert podsumowujący pracę zespołu Do czasu odbył się w wyjątkowym miejscu, dawnym Teatrze Kalambur a dzisiaj w Ośrodku Działań Twórczych przy ul. Kuźniczej 29.
Scenariusz do naszego przedstawienia napisała Milena Malkowska-wspólnie z członkami zespołu Do czasu dobraliśmy pasujące piosenki zespołowe i solowe i tak powstał montaż słowno-muzyczny
pt. „ Marzenia”. Role aktorskie powierzone zostały autorce scenariusza Milenie Malkowskiej, Sylwi Herner i Tomaszowi Winklerowi. Pomimo straszliwego upału 34 stopnie nasza młodzież stanęła na wysokości zadania.
Na uwagę zasługuje fakt, że pomimo upałów dopisała licznie widownia m.in. młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 przy ul. Wejherowskiej, podopieczni Stowarzyszenia OSTOJA, liczni sympatycy zespołu- absolwenci rodzice i przyjaciele.
Było nam naprawdę miło grać i śpiewać dla tak wdzięcznej publiczności. Nagłośnienie i światła wypadły profesjonalnie. Nad dźwiękiem czuwał pan Leszek Kopeć, pomagał mu dzielnie nasz uczeń Kacper Borczuch. Zmęczeni upałem i emocjami wróciliśmy na obiad do Ośrodka. To było magiczne przedpołudnie a nasi wychowankowie mięli szansę poczuć się jak prawdziwi artyści, którzy po raz kolejny pokonali bariery niepełnosprawności i pięknie zareklamowali nasz Ośrodek.

Barbara Włosiniak

Możliwość komentowania Święto Muzyki- 11.04.2019 została wyłączona


  • O stronie

    Logo OśrodkaWitamy na stronie Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu. Działamy od 1947 roku!

    English version About us [pdf]

    deutsch Über uns [pdf]